Davidoff Danish Mixture

Moderator: Cinabru

Cum apreciati acest tutun?

Foarte slab
0
Niciun vot
Slab
0
Niciun vot
Mediu
0
Niciun vot
Bun
1
100%
Foarte bun
0
Niciun vot
 
Voturi totale : 1

Davidoff Danish Mixture

Mesajde TLGTLC » 06 Apr 2014, 22:00

Cand spui mixtura daneza gandul te duce la ceva dulce care merge acompaniat de o cafea eventual si un fursec. Acest amestec este complet diferit de tot ce am fumat pana acum. Are aroma de amestec danez, un iz de fructe confiate insa nu e dulce. As putea spune ca este un tutun pentru nehotarati, mie mi s-a intamplat de multe ori sa am pofta de un aromatic si sa mi se taie cheful pe parcursul fumatei, sa-mi para rau ca nu am optat pentru o virginie. Ei bine Davidoff D M impaca amandoua dorintele. Mai mult, are suficienta nicotina insa nu sa iti puna nodul acela in gat.
Amestecul este foarte deschis la culoare, ici colo o bucatica de cavendish, Davidoff e cam secretos in privinta compozitiei.
Eu l-am gasit in cutie destul de uscat. Cred ca e un tutun pentru fumat relaxat, chiar neglijent, nu face condens, nu se incinge, nu pisca.
Calificativul meu este bun deoarece producatorul a vrut sa puncteze cat mai multe obiective, sa realizeze un tutun bun pentru cat mai multa lume si logic ca nu avea cum sa iasa ceva memorabil. Insa daca prind ocazia mai comand.
Fişiere ataşate
DSCF1679.jpg
Avatar utilizator
TLGTLC
 
Mesaje: 133
Membru din: 01 Dec 2010, 17:32
Fumez pipa din: 01 Noi 2010

Înapoi la Davidoff

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron