Pipeshop Sand

Pipeshop Sand

Mesajde HanShu » 12 Mai 2010, 14:32

Salutare. Dupa aproximativ 2 saptamani si cateva zile de asteptare am si eu, in sfarsit, ce posta. Asta e ultima achizitie:
[img]http://lookpic.com/d2/i2/914/Es4YKHyW.jpeg[/img]
[img]http://lookpic.com/d2/i2/3642/fJlDfRU0.jpeg[/img]
[img]http://lookpic.com/d2/i2/91/flVtQcnD.jpeg[/img]
E o pipa no name, fabricata de cei de la pipe-shop dar de care sunt totusi multumit. Se fumeaza bine, se incalzeste foarte putin.
Ca sa nu incep un topic si la ultimul tutun fumat voi completa tot aici:
Am inceput pipa cu 2 sortiment de tutun : Peterson Perfect Plug si un Scottish Flake, fumate la 1 zi distanta unul de altul.
Petersonul a fost cam tare pentru gustul meu dar totusi placut.
Scottish Flake-ul in schimb a fost o surpriza foarte placuta,. A mers perfect azi dimineata cu o cafea la ibric, cafea lungita in jur de 1 ora cu o jumatate de bol.
Cam atat deocamdata, spaer sa pot reveni si cu alte achizitii odata cu trecerea timpului.
Toate cele bune.

P.S. Nu am reusit sa pun doar thumbnails la poze, poate imi explica cineva cum. Multumesc.
HanShu
 

Re: Pipeshop Sand

Mesajde Humidor » 12 Mai 2010, 15:11

S-o pipezi cu placere! Am si eu una acelasi model dar smooth.

Inteleg ca ai dat o comanda singur sau te-au ajutat prietenii din Iasi?


In legatura cu pozele, incearca de acum inainte sa le incarci pe acest forum nu pe alt server, cum ai facut acum. in partea de jos a mesajului (cand il editezi) ai un tab langa "Optiuni" care se numeste "Incarca atasament". Foloseste acel tab. Este de preferat sa incarci pozele pe acest forum nu pe alt server, deoarece avem siguranta ca nu vor disparea la un moment dat.
Humidor
 

Re: Pipeshop Sand

Mesajde HanShu » 12 Mai 2010, 15:29

Multumesc.
Comanda am dat-o singur fiidca tocmai pierdusem comanda lui Zudo de luna trecuta (deh.. m-am trezit cam tarziu), iar baietii din Iasi facusera o comanda cu 1 saptamana si ceva inainte, iar eu eram foarte nerabdator sa incerc si alte tipuri de tutun. De acum inainte o sa am grija sa ader din timp la comenzile voastre sau a baietilor de aici.
Multumesc pentru lamuririle legate de atasarea pozelor, voi avea grija de acum inainte.
Toate cele bune.
HanShu
 

Re: Pipeshop Sand

Mesajde pintilie.costin » 12 Mai 2010, 15:37

E foarte frumoasa si e genul de pipa care mie imi place la nebunie . Acum nu ramane decat sa ii faci turta si peste cativa ani sa o innobilezi cu un inel de argint , pana atunci :fum rece :1)
Avatar utilizator
pintilie.costin
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 93
Membru din: 16 Mar 2009, 20:04
Localitate: Constanta

Re: Pipeshop Sand

Mesajde zudo » 12 Mai 2010, 17:53

Foarte bun raport calitate/pret. Fum rece ! :1)
Avatar utilizator
zudo
Membru de onoare
 
Mesaje: 694
Membru din: 04 Feb 2009, 21:48
Localitate: Bucuresti

Re: Pipeshop Sand

Mesajde Cinabru » 12 Mai 2010, 21:06

Forma frumoasa, textura interesanta si eleganta, si daca mai si fumeaza bine... Ce mai, o achizitie pe cinste. S-o stapanesti sanatos si s-o fumezi cu placere.
Avatar utilizator
Cinabru
Membru de onoare
 
Mesaje: 151
Membru din: 27 Oct 2008, 16:43
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Cea mai recenta pipă

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron