Raftul lui EugenK

Fiecare pipar viseaza sa isi organizeze un loc in care sa isi tina ordonat pipele si tabacul...Asteptam pozele voastre cu coltul dedicat acestei pasiuni.

Raftul lui EugenK

Mesajde eugenk » 16 Feb 2009, 21:36

2 danske club exceptionale.imi place foarte mult cum fumeaza.
1 army mount care ma surprinde cu fiecare fumata.evident ca ma perfectionez si eu.incet dar sigur.
1 butz choquin.cea neagra si sexy.cica ii spune jules verne.fumeaza destul de bine, dar se incalzeste repede din cauza vopselei de pe ea.deobicei pun mai putin tutun, oricum nu incape mult si o fumez destul de rapid.
1 capitol caruia ii spun Flash(personajul DC preferat). e exceptionala.fumeaza rece si uscat.chiar daca o ard repede.imi place foarte mult
1 mr. brog. cica e poloneza.a fost prima mea pipa si e cea mai veche.o am de 5 ani cred. nu o mai fumez dar o tin.[attachment=0]
raft copy.jpg
eugenk
 

Re: Micul meu raft

Mesajde Twain » 18 Feb 2009, 18:50

Un raft mic, dar care promite.
Pipa army-mount de la ce firma e? Pare a fi o Stanwell...
Vad ca esti fumator de Clan. Se pare ca ai un subiect comun de discutie cu Molia, de asemenea amator de Clan. ::11)
[color=#ECF3F7].[/color]
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Avatar utilizator
Twain
Membru de onoare
 
Mesaje: 395
Membru din: 26 Oct 2008, 12:01
Localitate: Bucuresti

Re: Micul meu raft

Mesajde eugenk » 18 Feb 2009, 19:26

pipa e intr-adevar Stanwell. Clanul e cadou de la un prieten.inca nu am fumat din el.
sperca in curand o sa mai adaug pipe micului meu raft.sper.
eugenk
 


Înapoi la Raftul piparului

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori

cron