JPB City Mall

Postati aici informatii despre magazinele din Bucureşti

JPB City Mall

Mesajde Twain » 29 Oct 2008, 09:45

JBP, in afara de magazinul din Calea Victoriei 222, mai are un magazin la etajul 1 din City Mall (cel din Piata Eroii Revolutiei). E mai mic decat primul, dar am observat ca vanzatoarele, daca se intampla sa le ceri ceva ce n-au, pun imediat mana pe telefon si intreaba la magazinul celalalt, chestie care mi-a lasat o impresie buna, de unitate.
[color=#ECF3F7].[/color]
The old pipe gives the sweetest smoke
- Irish proverb ---
Avatar utilizator
Twain
Membru de onoare
 
Mesaje: 395
Membru din: 26 Oct 2008, 12:01
Localitate: Bucuresti

Re: JPB City Mall

Mesajde Molia » 26 Dec 2008, 14:27

Cadou de Craciun din partea JPB au adus acum 2 saptamani pipe Dunhill :2)
Din pacate nu mi s-a permis sa le pozez. E vorba de 3 pipe si anume:
- billiard sablat negru, medie, mustiuc ebonita, subtire @ aprox 850RON
- bulldog 1/4 bent smooth, brun inchis, mustiuc acrilic in degrade, fluent, probabil suporta filtru de 9mm @ sub 1000RON
- inca o pipa care nu mi-a atras atentia, tot in gama 900-1000RON

De notat prezenta in vitrine a unor pipe cu graining din ce in ce mai frumos, se poate merge pana la a spune demne de o colectie serioasa, iar cum euro a crescut in raport cu leul, preturile sunt comparabile cu cele de afara.
De notat si ca in a 2-a zi de Craciun un pipar terminase de facut provizii serioase cand am intrat si un al 2-lea cauta o pipa cadou pentru un al 3-lea si se dovedea a fi cunoscator. Avem pipari in Bucuresti. Cred ca ar trebui sa reluam proiectul pliantelor "PCB agreeaza JPB".

Ramane sa va prefaceti ca uitati aceasta pagina deschisa ca sotiile sa fuga repede la Mall Berceni. ;)

Sarbatori fericite, cu fum rece din belsug!
Molia
 


Înapoi la Magazine din Bucureşti

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron