salutari

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

salutari

Mesajde cavalier » 30 Sep 2012, 00:29

va salut ,stimati pipari !
am 46 de ani,bucurestean, fumator inrait de tigarete de peste 25 de ani. am descoperit intamplator site-ul acesta acum 6;7 luni. de atunci l-am vizitat periodic mai ales ca incercam sa renunt la fumat pentru a ,nu stiu cata oara.si...se pare ca am gasit o alternativa..mai sanatoasa,mai economicoasa ( fumam doua pachete pe zi) .
dupa ce am trecut de faza in care nu-mi incapea limba-n gura, a inceput sa-mi placa.
e altceva.
am scapat si de nenorocita tuse" de dimineata" caracteristica fumatorilor inraiti de tigari.
in urma celor postate de voi, cunoscatorii, am evitat tutunuri care sa ma "traumatizeze" si am inceput cu amphora full aroma. usor de gasit ,relativ ieftin si ce-i mai important pentru un incepator...suportabil.

va doresc...fum rece .
Avatar utilizator
cavalier
 
Mesaje: 7
Membru din: 16 Sep 2012, 18:00

Re: salutari

Mesajde atzitzi » 30 Sep 2012, 07:06

Si noi te salutam si te invitam sa ni te alaturi la intilnirile bilunare, unde vei avea ocazia sa incerci si alte tutunuri mai mult sau mai putin "traumatizante".
Apropos, ti-ai ales un nickname cu o forma interesanta.
"Drier tobacco smoked slowly will offer you much more flavor than overly moist tobacco smoked quickly." - John Patton
Avatar utilizator
atzitzi
Membru de onoare
 
Mesaje: 253
Images: 19
Membru din: 29 Aug 2011, 15:35
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2011

Re: salutari

Mesajde pari » 01 Oct 2012, 13:32

Bine ai venit pe forumul nostru!
Avatar utilizator
pari
Membru de onoare
 
Mesaje: 473
Images: 121
Membru din: 27 Feb 2009, 22:37
Localitate: Ploiesti


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron