Salutare

Aici membrii noi se prezinta
Reguli forum
Aici membrii noi se prezinta. Nu uitati sa va completati [url=http://forum.pipa-bucuresti.ro/ucp.php?i=164]profilul personal[/url] si in special orasul in care locuiti.
Atentie! Inactivitatea unui membru pe o perioada mai mare de 6 luni duce la dezactivarea contului.

Salutare

Mesajde antonio14 » 06 Sep 2012, 10:38

Buna ziua tuturor numele meu este Alexandru am 19 ani si sunt din Bucuresti , pana in prezent nu am fumat tigari decat de incercare dar in aceasta vara am fost plecat in strainatate si am cumparat o pipa cadou pentru un prieten si in acel moment m-am gandit sa cumpar una si pentru mine . pana in acest moment pipa nu a fost folosita inca are statutul de "ornament" insa as fi doritor sa incep sa o folosesc.
antonio14
 

Re: Salutare

Mesajde napoleon » 06 Sep 2012, 18:03

Bine ai venit Antonio!
Inarmeaza-te, pentru inceput, cu tutun, companion (futac), chibrit sau bricheta, tije pentru curatat (le gasesti la JPB sau Tobacco Shop) si indrazneste sa-i schimbi statutul :1)
Acorda putin timp si primei reviste a clubului in care o sa gasesti informatii suficiente, acum.
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010


Înapoi la Membri noi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori

cron