Vineri 22 ianuarie

Programari pentru intalnirile membrilor si discutii despre acestea
Reguli forum
Programari pentru intalnirile membrilor si discutii despre acestea

Vineri 22 ianuarie

Mesajde Mihai.Petrisor » 21 Ian 2016, 09:30

Intalnirea bilunara se va tine vineri 22 ianuarie ora 18.00 la "La Copac" (str. Pitar Mos nr. 23).
Audiatur et altera pars.
Avatar utilizator
Mihai.Petrisor
Membru de onoare
 
Mesaje: 272
Images: 99
Membru din: 07 Ian 2011, 19:58
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1998

Re: Vineri 22 ianuarie

Mesajde napoleon » 21 Ian 2016, 22:16

1. Mihai Petrisor
2. Napoleon
3.

Fac un apel catre toti membrii simpatizanti si cotizanti ai Clubului sa isi anunte participarea la intalniri in acest topic. Am constatat ca la intalnirile precedente si-au anuntat participarea pe forumul Clubului putini colegi iar prezenta a fost considerabil mai mare ceea ce este pentru noi toti imbucurator, insa pentru organizatorul intalnirii este usor neplacut pentru ca transmite locatiei un numar de rezervari in numele PCB. Astfel, este pus in situatie neplacuta atunci cand rezerva un numar mai mic de locuri iar participarea este mai mare (inghesuiala), la fel si pentru situatia inversa (neplacut in relatia cu carciumarul). De asemenea, am observat ca inscrierile la intalnire pe Facebook nu sunt in mare parte fidele si astfel cauzeaza imaginii PCB si a noastra a tuturor in relatia cu locatia in care ne desfasuram intalnirile.

Doresc sa va reamintesc cu prietenie ca Forumul reprezinta istoria scrisa a PCB, a noastra a tutuor, iar topicul de intalniri este un capitol integrant.

Sa ne vedem sanatosi si FUM RECE!
"Mă pot numi cum doresc, dar nu mă pot împiedica să fiu ceea ce sunt."
Avatar utilizator
napoleon
Membru de onoare
 
Mesaje: 284
Images: 35
Membru din: 17 Ian 2011, 21:27
Fumez pipa din: 25 Oct 2010

Re: Vineri 22 ianuarie

Mesajde Mihai.Petrisor » 22 Ian 2016, 09:30

Napoleon: In mare parte sunt de acord cu apelul tau, cu o mentiune: nu se intampla nimic daca ne anuntam mai multi si venim mai putini. Carciumarul de la "La Copac" ne este prieten si se bucura de prezenta noastra indiferent de numar. Plus ca nu platim rezervare si nici penalitati daca nu respectam numarul initial ;)
Audiatur et altera pars.
Avatar utilizator
Mihai.Petrisor
Membru de onoare
 
Mesaje: 272
Images: 99
Membru din: 07 Ian 2011, 19:58
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-1998


Înapoi la Întâlniri în Bucureşti

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori

cron