United Passion Flake- Tillerman

Moderator: Cinabru

Cum gasiti acest tutun?

Foarte slab
0
Niciun vot
Slab
0
Niciun vot
Mediu
0
Niciun vot
Bun
1
50%
Foarte bun
1
50%
 
Voturi totale : 2

United Passion Flake- Tillerman

Mesajde MarcBarbu » 02 Mar 2013, 09:56

[attachment=0]
139.jpg
tillerman

Hans dixit
[quote] Des Virginia de Tanzanie, Zambie, Inde et des Philippines forment la base du Tillerman Flake. De force moyenne, la douceur très agréable du Tillermann a été complétée avec une discrète aromatisation chocolat-noix qui s’harmonise parfaitement avec le goût de tabac naturel de ce flake et lui confère toute sa personnalité. Cela donne un tabac magnifiquement aromatique et complexe qui peut être dégusté à tout moment de la journée.

Pentru mine e un tutun din gama aromatizatelor bune pe care le-am fumat, si pe care le-as refuma cu placere. Mie mi s-a parut ca intr-adevar gustul se plimba de la ciocolata la nuca, fapt care m-a dus cu gandul la un strop de burley, dar se pare ca e doar in imaginatia mea. Tot in imaginatia mea trebuie sa fie, atunci, si usoara asemanare pe care am gasit-o cu Clan. Tillerman este si dulceag, si usor picant, ceea ce face fumata agreabila si nemonotona. Mi se pare foarte interesanta ideea de tutun usor aromatizat. E cumva ca o doamna care emana un parfum discret, nu te respinge/ingretoseaza ci tocmai dimpotriva, te starneste. Ca toate tutunurile de la Hans pe care le-am incercat, arde bine, fara probleme. Este destul de slab, deci probabil ca in perioada potrivita, l-as putea fuma chiar zilnic.
Avatar utilizator
MarcBarbu
 
Mesaje: 128
Membru din: 09 Noi 2012, 01:43
Localitate: bucuresti

Înapoi la HU-Tobacco

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron