Mac Baren - HH Vintage Syrian

Mac Baren - HH Vintage Syrian

Mesajde octawww » 16 Sep 2010, 11:23

Buna ziua domnilor,

Mi-am luat un tutun de la Mac Baren - HH Vintage Syrian, e nou pentru mine. E un amestec de Latakia Virginia si ceva oriental. A incercat cineva? Ce parere aveti?

[img]http://www.mac-baren.com/Files/Billeder/Produkt_Download/Produkt_Download_Tin_print/HH_VINTAGE_tin_print.jpg[/img]
octawww
 

Re: Mac Baren - HH Vintage Syrian

Mesajde pari » 16 Sep 2010, 11:59

De cate ori "simt" il fumez cu mare atentie; in clasamentul personal, pe o scara de la 1la 10, HH are nota 8. :1)
Avatar utilizator
pari
Membru de onoare
 
Mesaje: 473
Images: 121
Membru din: 27 Feb 2009, 22:37
Localitate: Ploiesti

Re: Mac Baren - HH Vintage Syrian

Mesajde mrg » 16 Sep 2010, 13:13

@ Octaww - sfat util: "rasfoieste" putin mai atent forumul. Te va scuti de postari plasate anapoda sau de intrebari care au deja raspuns. :1)
Concret, sub rubrica Tipuri de tutun, mărci şi producători, unde ai postat, exista o alta de Review-uri, iar in ea apare si Mac Baren. Click pe ea si descoperi tutunul de care intrebi, printre altele recenzate. Acolo poti posta si tu o recenzie, cand si daca consideri de cuviinta sa-ti impartasesti experienta si aprecierile vizavi de tutun. Sau macar poti acord o nota.
Ca sa scurtez algoritmul, uite link-ul direct: viewtopic.php?f=66&t=164
Avatar utilizator
mrg
Membru fondator PCB
 
Mesaje: 252
Membru din: 24 Oct 2008, 11:55
Localitate: Bucuresti
Fumez pipa din: 0- 0-2007

Re: Mac Baren - HH Vintage Syrian

Mesajde octawww » 17 Sep 2010, 11:24

Salutare, imi cer scuze pentru postarile oarecum aiurea, sincer sa fiu, nu am practic deloc experienta in postari pe forumuri...de aceea pot aparea asa cu cateva iesiri mai pripite. Oricum ms mult, mrg, pentru sfat.
Bonne sante, domnilor si fum rece!
octawww
 


Înapoi la Tipuri de tutun, mărci şi producători

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron